+

Kvalitní české matrace od českého výrobce
Chcete objednávat telefonicky? Máte Dotaz?

773 125 007

zlaté české...matrace
   0 položek, 0,-Kč

K pokladně

 

Zobrazit košík
Naposledy zakoupeno
Před 43 hod. 17 min. 21 sek.
3 877,- Kč bez DPH
Detail
Před 28 hod. 2 min. 47 sek.
3 414,- Kč bez DPH
Detail

MatracePoradnaKontakt

Nacházíte se: matrace-vyroba.cz -> Kvalitní matrace

Matrace kvalitní

Kvalitní matrace poznáte zejména podle materiálu, ze kterého je matrace vyrobena. Opravdu kvalitní matrace jsou ty, které se vyrábí z přírodních materiálů. V naší nabídce naleznete matrace kvalitní vyráběné z ovčí vlny, přírodního latexu, aloe vera nebo kokosového vlákna. Nejvyšší kvality dosahují ručně šité matrace z přírodních materiálů

Zdravotní matrace kvalitní

Najít zdravotní matraci kvalitní není složité. Zdravotní matrace kvalitní jsou speciálně profilovány tak, aby lehací plochy poskytly maximální komfort při ležení. Zdravotní matrace kvalitní nejčastěji obsahují přírodní a syntetické materiály. Jejich hygienické a ortopedické vlastnosti dosahují nejvyšší úrovně. Zdravotní matrace kvalitní doporučujeme všem zákazníkům, kteří trpí alergií, na astma nebo je trápí bolesti zad a kloubů. 

Pružinové matrace kvalitní

Strach z pružinových matrací mít nemusíte. Pružinové matrace jsou kvalitní. Je to dáno velkým technickým pokrokem, kterým prošla výroba pružinové matrace kvalitní. V dnešní době jsou pružinové matrace chráněny speciální síťkou a pevnou deskou. To platí i pro taštičkové matrace, kde je každá pružina chráněna speciální taštičkou, která má zabránit tomu, aby se pružina dostala až na lehací plochu matrace. 

Kvalitní dětské matrace

Pro nejmenší děti vyrábíme pouze kvalitní dětské matrace. Kvalita matrace je pro dítě opravdu důležitá, stejně jako výběr. Kvalitní dětské matrace musí mít optimální tvrdost, která zaručí správný růst a vývoj dítěte. Pro starší děti je nejvhodnější latexové matrace, která je schopna reagovat i na nízkou hmotnost. Matrace tak bude dítěti sloužit až do dospělosti. 

Kvalitní taštičkové matrace

Kvalitní taštičkové matrace jsou jeden z moderních a odolnějších druhů pružinových matraci. Kvalitní taštičkové matrace obsahují velké množství drobných pružin, které jsou chráněny speciálním obalem, tzv. taštičkou. Nemůže se tak stát, že by se pružina dostala přes lehací plochu. Kvalitní taštičkové matrace disponují výbornými ortopedickými vlastnostmi a to díky velkému množství pružin.